Przetwarzanie...
 1. Jak mam przygotować projekt wizytówki? Jakie są dokładne wymiary wizytówek?

  Preferujemy wizytówki w formacie klasycznym, tj. 5x9cm. Przygotowując projekt wizytówki należy dodać do tła wizytówki 2mm spadu dookoła, czyli dokładny wymiar projektu to 54x94mm. Po obcięciu wizytówka ma wymiary 50x90mm. Jeśli wizytówka umieszczona jest na białym tle, spad nie jest wymagany. Sugerujemy nie umieszczać napisów bardzo blisko krawędzi wizytówki (ok. 5mm od krawędzi). Projekty przyjmujemy zapisane w formatach: .cdr (do wersji X3, zamieniony na krzywe), .jpg, .tif, .psd, .pdf.


 2. Chciał(a)bym zlecić u Was wykonanie projektu wizytówki wraz z wydrukiem. Co mam zrobić?

  W trakcie wizyty u nas obsługa przyjmuje wszystkie potrzebne informacje do przygotowania projektu wizytówki: dane kontaktowe, logo, kolory itp. Następnie w ciągu max 24h robimy 1-2 projekty, które można zaakceptować u nas osobiście podczas kolejnej wizyty, bądź można je otrzymać na wskazany przy zamawianiu adres email. Po naniesieniu ewentualnych poprawek drukujemy wizytówki. Projekt można również zamówić za pośrednictwem maila. Wszystkie niezbędne informacje należy wówczas wysłać na adres email: biuro@ankara.pl


 3. Chciał(a)bym sam(a) rozłożyć wizytówki na arkuszu do cięcia. Czy istnieje odpowiednia siatka?

  Oczywiście. Dysponujemy siatką formatu A3 wykorzystywaną do późniejszej produkcji wizytówek w dwóch popularnych formatach plików: CDR (X3) oraz AI (CS). Przy samodzielnym przygotowaniu rozłożenia na siatce prosimy o zamianę całości pliku na krzywe po rozłożeniu wizytówek oraz zapis do tej samej wersji (X3 lub CS).

  » pobierz siatka Corel Draw X3 - wizytówki bez spadów (101 kB)
  » pobierz siatka Corel Draw X3 - wizytówki ze spadami (101 kB)
  » pobierz siatka Adobe Illustrator CS - wizytówki bez spadów (438 kB)
  » pobierz siatka Adobe Illustrator CS - wizytówki ze spadami (398 kB)


Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © Ankara.pl & Radosław Rocławski.